Pružiny Tempus

Pružiny Tempus Pružiny Tempus
Matrace s technologií Tempus jsou vhodné pro použití na jakémkoli typu roštu. Výborně spočine na boxspringu a jsou také vynikající na lamelových roštech a terčových roštech.

Částečně nezávislý ASSEMBLY SYSTEM s vysokou oporou, zvýšenou flexibilitou a odolností. Nový asembly system s roztečí INNER-SPRING, vyvinutý oddělením výzkumu a vývoje společnosti Dorelan, činí technologii Tempus jedinečnou. Byl navržen pro zákazníky, kteří vyžadují oporu, která je SILNÁ A ELASTICKÁ;zároveň. Exkluzivní systém Tempus vás zaujme skvělou pružností a špičkovou odolností v průběhu let. 
 

OPORA S VYSOKOU MÍROU TUHOSTI

Tempus používá válcové pružiny, které jsou vzájemně propojeny systémem, díky němuž jsou ideální pro vyšší váhové zatížení. Poskytují trvalou a dokonale rovnoměrnou oporu. 

VÝJIMEČNÁ PRUŽNOST

Speciální systém propojení a vysoká hustota pružin na metr čtvereční (255 pružin/m2) zajišťují vynikající pružnou odezvu celé konstrukce na jakýkoli pohyb. 

SKVĚLÁ OPORA A ODOLNOST

Technologie Tempus je mimořádně odolná vůči namáhání díky obvodové výztužné konstrukci, která obklopuje pružinový systém, a vytváří tak mimořádně pevné a odolné matrace.

PRODYŠNOST

Vysoká úroveň prodyšnosti a transpirace zajišťuje dokonalý odvod vlhkosti a odolnost proti prachu, což zaručuje dokonalou čistotu.
visa mastercard paypal