Dorelan Sommier fisso

Sommier fisso

Pevný rám postele je k dispozici ve 4 různých výškách a verzích (H10 - H16 - H21 - H25) a využívá 3 různé technologie:

- Plochý , je klasický základ postele v americkém stylu, který se skládá z nosné plochy z dřevěných lamel, které jsou rozmístěny tak, aby byla zajištěna dokonalá prodyšnost .

- Elastic , Elastic je moderní lamelová základna, která zlepšuje ergonomii a celkové vlastnosti jakékoli matrace. - Pružina , Pružina přináší revoluci v pojetí sommier, neboť vůbec poprvé využívá exkluzivní hybridní technologii, která kombinuje propracovanou ergonomii nezávislých mikropružin s vrstvou Myform speciálně navrženou pro toto použití.  Pevný rám postele má k dispozici tři typy potahů: nesnímatelný potah, snímatelný potah a volánový potah. 

Elektricky ovládaný Boxspring

Rafinovaná technologie Dorelan v elegantním provedení rámu postele, ideální pro ty, kteří hledají čistý a lineární design, kompaktnost a praktičnost. Výkonné motory, poháněné bezdrátovým infračerveným dálkovým ovládáním, umožňují nezávislé zvedání hlavy/zadní části a nohou/nohou, takže dosažení nejpohodlnější polohy je snadné a rychlé.

Elektrický rám postele (H21) může být vyroben se všemi typy technologií : Mybed, Flat, Elastic a Spring , což umožňuje maximální pohodlí a celkové přizpůsobení výkonu lůžkového systému.

Elektrický rám postele můžete osadit třemi typy potahů: nesnímatelný potah, snímatelný potah a volánový potah.

Dorelan

Mybed Elettrico se tváří jako obyčejná postel, ale skrývá důmyslný pohyblivý systém.
Dorelan

Levou nebo pravou stranu dvoulůžka lze samostatně nastavit.
Dorelan

Nezávislý pohyb obou opěrných částí umožňuje každému uživateli nastavit část hlavy a část nohou zcela samostatně.  
Dorelan

Oba uživatelé si mohou nastavit stranu hlavy a nohou podle svých potřeb nebo si pomocí speciálního volitelného kabelu mohou nastavit obě strany lůžka současně.
Dorelan Látky MyBed

Látky MyBed

Fabrics

Rozsáhlý výběr látek a barev umožňuje maximální přizpůsobení postele Mybed, takže ji lze snadno integrovat do jakéhokoli nábytku a sladit s různými styly, které mohou charakterizovat interiér ložnice.

visa mastercard paypal