MySleep Personae MySleep Personae

MySleep Personae

Vše, co potřebujete pro dokonalý spánek

Příběh společnosti Dorelan je příběhem lidí, snů a odhodlání.  
Zlepšovat životy lidí dnes, zítra a navždy. Dokázali jsme to díky kultuře spánku, odhodlání, znalostem, dovednostem a technologiím. 

Kde najdete Dorelan

Svět hotelnictví
Prodejci
SX
DX
Naše matrace si do svých pokojů a apartmánů vybírají butikové hotely, velké hotelové řetězce i prémiová ubytovací zařízení. V současné době si nás vybralo více než 10 000 klientů z řad hoteliérů. Pluli jsme po mořích a oceánech na palubách lodí nejvýznamnějších výletních společností a přinesli jsme do kajut prestižních mezinárodních značek veškeré pohodlí a komfort domácích postelí.
SX
DX
Mezitím jsme otevřeli více než 100 vlajkových prodejen, koncepčních obchodů věnovaných filozofii dobrého odpočinku, kde se návštěvníci mohou dotknout italské kvality vlastníma rukama. Skutečný zážitek Dorelan, vstupte do světa, kde je nejdůležitější pohoda a vše ostatní odpadá.
Dorelan Dorelan ve světě

Dorelan ve světě

Ti, kteří si vyberou Dorelan, si vyberou zdravější spánek. Vybírají si pohodu. V průběhu let jsme si vybudovali a upevnili pověst uznávanou po celém světě a dnes si naše matrace vybírají ti nejlepší nábytkáři a prodejci. Více než 2 000 obchodů prodává výrobky naší značky ; mnoho z nich si nás vybralo jako svého exkluzivního dodavatele systémů pro ložnice. Pro nás je to velký projev důvěry, který odměňujeme nezapomenutelnými výrobky a vynikající přidanou hodnotou.
visa mastercard paypal