O nás

Příběh společnosti Dorelan je příběhem lidí, snů a odhodlání.

Vše začalo v roce 1968, kdy se Diano Tura a Pietro Paolo Bergamaschi rozhodli opustit společnost, ve které pracovali, a věnovat se ambicióznějšímu projektu: výrobě matrací nejvyšší kvality. A tak v malé garáži ve Forli vznikly vůbec první výrobky Dorelan , vyrobené se stejným vkusem a manuální zručností, jakou se vyznačují italští řemeslníci . Z Forlì do celé země a poté na mezinárodní trh po trajektorii neustálého, organického a trpělivého růstu . Krok za krokem, s vizí přísně zaměřenou na kvalitu. Tato volba byla inspirací pro významné investice do vědeckého výzkumu, technologií a především do lidí.

Accetta i cookie per poter visionare il contenuto/video
Dorelan Mise

Mise

Zlepšovat životy lidí dnes, zítra a navždy.  A to díky kultuře spánku, odhodlání, znalostem a technologiím

Díky každodenní práci a odhodlání, s nímž ji vykonáváme. To je to, co děláme, co jsme dělali a budeme dělat, s vášní a nasazením, navždy se odlišovat díky kvalitě a detailům, bez váhání se vyhýbat zjednodušování a hotovým řešením. 

Dorelan Vize

Vize

Spánek je přirozeným zdrojem pohody.  Na jeho kvalitě a hloubce závisí energie a jasnozřivost, s nimiž čelíme novému dni. Proto bychom ho měli chránit, opatrovat, hýčkat a zacházet s ním jako s nejdůležitějším prvkem lidského zdraví. 

Spánek a pohoda žijí v rovnováze , jsou to hodnoty, kterým pevně věříme a které nás inspirují k tomu, abychom každý den pracovali lépe, a to tím, že v Itálii navrhujeme špičkové výrobky vynikající kvality z prvotřídních italských materiálů. 
 

Dorelan Slib

Slib

Zdravě se vyspat znamená lépe žít.  

Tento slib je nám blízký, je to profesionální étos zaměřený na péči a pohodu lidí, kteří si výběrem našich matrací zvolí nový a ctnostný způsob odpočinku. 

Každé gesto, každá minuta a každý úkon: vše je zaměřeno na poskytnutí hlubokého a regenerujícího zážitku ze spánku , skutečné formy všeobjímajícího a absolutního odpočinku. Kvalitní odpočinek, jedinečný odpočinek, odpočinek Dorelan. 

Dorelan Dorelan dnes

Dorelan dnes

Dnes společnost Dorelan vyrábí matrace, postele, lůžka, polštáře a bytové doplňky. Její nabídka zahrnuje také kolekce pro hotelnictví, výletní lodě a sport. S 200 pracovníky a více než 2 000 prodejnami v Itálii i ve světě , se stále více rozšiřuje za oceán, se stálou a neotřesitelnou jistotou v pokračování výroby tam, kde velký sen Diana a Pietra Paola poprvé začal.
visa mastercard paypal