Technologie Dorelan

Dorelan Myform Regen

Myform Regen

Roky výzkumu a průkopnických zkušeností vedly k vývoji produktu Myform Regen, který má výjimečnou molekulární strukturu, díky níž je neuvěřitelně pružný , a to bez závislosti na vnější pokojové teplotě. Tato vlastnost je zásadní pro zachování stejné funkčnosti po celý rok. Regen absorbuje hmotnost a dorovná část tlaku, čímž eliminuje pocit tuhosti a zároveň umocňuje pohodlí.
Dorelan Myform Memory Air HD

Myform Memory Air HD

Dlouhé, měkké a vřelé objetí. Myform Memory Air HD je pěna z rodiny Myform, postavená na drobných otevřených buňkách Air open cell, které v reakci na teplo plynule mění svůj tvar. Tento hustý a kompaktní materiál poskytuje maximální ergonomii. Otevřené buňky této pěny zajišťují volný průchod vzduchu a v důsledku i dokonalou hygienu. Díky tomuto materiálu se matrace dokáže dokonale přizpůsobit vašemu tělu a jeho různým pozicím.Odpočinek se tak stane všeobjímajícím, osobním zážitkem pro vaše tělo i mysl.
Dorelan Myform Memory Clima

Myform Memory Clima

Matrace Myform Memory Clima je určena pro vrchní vrstvy matrace a kombinuje materiály Myform s nejmodernějšími výrobními postupy. Díky nanotechnologiím tento materiál reguluje a udržuje teplotu mezi tělem a matrací, rozptyluje teplo, když je ho nadbytek (například v létě), a udržuje ho, když je to v chladném prostředí nutné pro dokonalý spánek.
Dorelan Myform Memory Air

Myform Memory Air

Tato technologie zajišťuje pohodlí a prodyšnost. Díky inovativní molekulární struktuře a vysoké poréznostii je zaručena funkčnost a ergonomie. Myform Memory Air se přizpůsobuje tělu, protože dokáže měnit úroveň opory a pruživé reakce. Tuhost a opora jsou měkce rozloženy, čímž je zajištěno pohodlí a prodyšnost.
Dorelan Myform Memory

Myform Memory

Měkkost, rychlost reakce, pružnost. Myform Memory zajišťuje vynikající funkčnost, poskytuje volnost pohybu a nabízí rovnováhu mezi vlastnostmi paměťové a standardní pěny. Je to směs technologie, pohodlí, odolnosti a ergonomie, která umožňuje matraci adekvátně reagovat na vaši hmotnost a pohyby.
Dorelan Myform Extension

Myform Extension

Je základním kamenem konstrukce každé matrace Myform a pýcha společnosti Dorelan. Pomáhá získat a kalibrovat správnou elasticitu. Dokonale se přizpůsobuje tělesným pohybům během spánku. Pružný a prodyšný materiál Myform Extension poskytuje pevnou, a vyváženou oporu. Vyniká dlouhou životností a neměnnou funkčností. Je to materiál, který činí výrobky Dorelan jedinečnými a který umožňuje nekonečné množství nástaveb.
Dorelan Myform Air

Myform Air

Exkluzivní technologie společnosti Dorelan Air ve své nejlepší podobě. Pěna Myform Air je určena pro teplejší roční období nebo pro ty, kteří se velmi potí a ocení tak maximální prodyšnost této pěny. Vysoký počet pórů uvnitř matrace Myform Air zajišťuje volný průchod vzduchu v každé situaci a extrémní hygienu. Pěna Myform Air najde všestranné využití neboť je účinná, lehká a splňuje všechny požadavky. Je vhodná i pro odvětrání matrace na postelích s úložným prostorem.
Dorelan Technologie Dual

Technologie Dual

Duální technologie je znalost, mechanika, biometrie a chemie; je to studie výrobku, která umožňuje dosáhnout nejlepšího klidového výkonu. Molekulární struktura Myform Memory Air HD zajišťuje navzdory své vysoké hustotě bezkonkurenční prodyšnost a plynulou reakci na vnější teplotu. Na druhé straně Twin System HS s dvojitou koncentrickou pružinou z oceli o vysokém obsahu uhlíku dokonale odzrcadlí pohyby těla během spánku a umožňí tak páteři přirozeně udržovat správnou polohu.
Dorelan Twin System®

Twin System®

Technologie Twin System je výrazem dokonalosti, jedinečnosti, inovace a zkušeností společnosti Dorelan. Jeden vinutý kovový drát vytváří dvojitou soustřednou pružinu, která zajišťuje dokonalou oporu pro jakýkoli tvar těla v jakékoli klidové poloze. Vnější spirála, která je větší a měkčí, zajišťuje pohodlí a ergonomii. Naopak vnitřní spirála, která má menší průměr, se zapojuje až při zatížení vyšší váhou , čímž posouvá koncept nezávislé pružiny na zcela jinou úroveň.
Dorelan Soft Touch

Soft Touch

Pružina Soft Touch je navržena tak, aby objala každou, i tu nejlehčí část vašeho těla. Je ideální pro ty, kteří si chtějí užít ten nejlepší zážitek z relaxace. Zvláštní tvar pružiny umožňuje diferencovanou oporu. Malé spirály umístěné blízko u sebe na konci pružiny se přizpůsobí vaší hmotnosti, zatímco středové kruhy spirály, které jsou dále od sebe a mají větší průměr, zajišťují důslednou oporu.
Dorelan Další

Další

Exkluzivní systém pružin Next umožňuje přizpůsobení opory a zajišťuje správnou oporu po celou dobu spánku. Pružiny jsou umístěny v nezávislých kapsách a jsou sestaveny tak, aby poskytovaly vybudovat v matraci 7 zón. V každé zóně je použit jiný počet pružin a navíc jsou různě fázově posunuty, anebo chcete li, různě do sebe zapadají, anebo se jen lehce dotýkají. Jednoduše tak vytvoří žádoucí funkci jádra matrace.Tam, kde je potřeba opora, je pružin více a tam, kde je potřeba více výplně, je jich méně.
Dorelan LFK pružiny

LFK pružiny

Pevný a odolný pružinový systém pružin LFK se skládá ze vzájemně propojených válcových pružin. Je koncipován tak, aby díky zmenšeným rozměrům pružin zajišťoval pružnost a pevnou oporu pohybům během spánku, a poskytoval tak rovnoměrné rozložení hmotnosti. Celý systém pružin je příčně na matraci provázán dodatečnými ocelovými spirálami skrz jednotlivé pružiny což zajišťujíe vysokou odolnost a dlouhou životnost celé matrace.
Dorelan Pružiny Bonnel

Pružiny Bonnel

Tradiční pružinový systém je výběrem kvalitního ocelového drátu posunut na vyšší úroveň. Bonnelové bikonické pružiny jsou ošetřeny tak, aby byla zajištěna optimální tuhost a dlouhá životnost. Jejich mimořádná pevnost zajišťuje pružnost a ergonomii v průběhu času pro klidný a regenerační spánek.
visa mastercard paypal