Nezávislé taštičkové pružiny

Nezávislé taštičkové pružiny Nezávislé taštičkové pružiny
Nová pružina s technologií Armonia, která je nejnovější hranicí high-tech inovací, je předurčena k revolučnímu pojetí komfortu a progresivity nezávislých pružinových systémů. Výkonnost nové kolekce Dorelan Ro.Ma je na mnohem vyšší úrovni.

The spring has 5 DIFFERENT DIAMETERS WITHIN THE SAME SPRING, guaranteeing different and synchronic operating phases depending on the types of pressure and com-pression that are exerted.It's like having 3 springs in one!The engineering design of this sophisticated structure is made even more efficient by the different AREAS OF COIL DENSITY, which vary depending on the diameters.The central part of the spring guarantees the SOLIDITY and ELASTICITY that is necessary to provide support to the body that is resting, while the outer parts adapt to every type of body type, offering each area and each weight ADAPTIVE ACCOMMODATION and PERFECT ERGONOMICS.

Jak to funguje

V první fázi činnosti zajišťují hlavy pružin [segment 1] s velmi těsnými závity VYSOKOU ÚROVEŇ ADAPTACE.Ve druhé fázi [segment 2] se v důsledku zvýšeného tlaku na matraci, způsobeného vyšší hmotností nebo vybočením některé části těla, například ramene, aktivuje segment 2. Tím dochází k postupnému ZVÝŠENÍ OPORY, aniž by se snížila adaptace. Ve třetí fázi [segment 3] činnosti zvyšují postupně se přibližující závity oporu, aby se lépe přizpůsobily těžším částem těla. Konstrukce je rozdělena do 7 DIFERENCOVANÝCH ZÓN, které zajišťují precizní ergonomii a konzistentní výkon v průběhu času.

SURFACE PART: MAXIMUM COMFORT

Průměr pružiny se postupně zvětšuje od segmentu 1 k segmentu 2, zatímco závity se od sebe vzdalují, aby přesně a spolehlivě reagovaly na každý tlak, což znamená, že máte příjemný pocit pohodlí a zároveň se vám dostává správné opory. 

STŘEDOVÁ ČÁST DOKONALÁ OPORA

Ve třetím segmentu pružiny se průměr opět zmenšuje, zatímco závity jsou blíže u sebe, což ve výsledku poskytuje tělu odolnou oporu bez vnímání nadměrné tuhosti.

SPODNÍ ČÁST POSTUPNÁ ADAPTACE

Pružina má větší průměr (segment 4) a vzdálenost závitů se zvětšuje, poté se opět zmenšuje (segment 5), přičemž závity jsou blíže. Užijete si příjemné poležení a přizpůsobivý komfort na obou stranách matrace.
visa mastercard paypal