Roy
Postele

Roy

Potah Snímatelný potah: rám
Designer DorelanLab
Dostupná technologie
Easy
EASY
Konstrukce postele včetně čtyř výškově nastavitelných rohových podpěr.
EASY + SIMPLE
Tento systém má čtyři výškově nastavitelné rohové podpěry a jednu lamelovou postelovou platformu z bukové překližky s kovovým rámem. U dvoulůžka je vybaven podepřen dvojitou traverzou.
EASY + DOUBLE
Tento systém má čtyři výškově nastavitelné rohové podpěry a ve verzi s manželskou postelí dvě samostatné základny s bukovými překližkovými lamelami v kovových rámech, které jsou spojeny speciálním závěsným systémem.
EASY + FLAT LOW
Tento systém má čtyři výškově nastavitelné rohové podpěry a dřevěnou platformu se sníženou výškou, opatřenou elegantním protiskluzovým potahem.
EASY + SPRING
Tento systém využívá exkluzivního podpůrného systému vybaveného ergonomickými nezávislými mikropružinami umístěnými na platformě opatřené elegantním protiskluzovým potahem.
Smart Case
SMART CASE + SIMPLE

This bed system is composed of a bed structure equipped with SMART storage with 45° lift supported by gas pistons and a single slat platform in beech plywood with a metal frame. It has a dual support bar in the double bed version.

POSUVNÝ KONTEJNER

The Smart Case storage slides on rails, a feature that allows easy and convenient access to the contents within. The storage remains hidden when you have moved it towards the head of the bed.

Technologie
Předvrtaná překližková konstrukce pro rychlejší montáž. Výplň z polyuretanové pěny a látková podšívka s logem ""dorelan"".
Nožičky
;
Dorelan Látky

Látky

Látky Postele Dorelan lze čalounit do celé škály látek a kůží. Prohlédněte si všechny materiály, které vám můžeme nabídnout, a vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu stylu.
The Art of Bedding

MyRoom

Když však vidíme "Made in Italy", otevírá se nám svět poznání a moudrosti, rozmanitosti a inkluzivity, a především svět inovací , které nebyly nikdy odděleny od tradicí, které činí naši zemi jedinečnou.
visa mastercard paypal