Naše hodnoty

Zlepšovat životy lidí dnes, zítra a navždy. Dokázali jsme to díky kultuře spánku, odhodlání, znalostem, dovednostem a technologiím. Díky každodenní práci a odhodlání, s nimiž ji vykonáváme. To je to, co děláme, co jsme dělali a budeme dělat, s vášní a oddaností, přičemž se navždy budeme odlišovat díky kvalitě a detailům. Bez váhání se vyhýbáme zkratkám a hotovým řešením. Naše poslání je směsicí umění a vědy, kulturní výzvou a skutečnou inovací tradice: udržujeme hodnoty, které nás vždy odliší, posilujeme je silou nápadů a technologií. Jedná se o postoj dělat vše lépe a intenzivněji, vytvářet výrobky jedinečné hodnoty, které splňují očekávání těch, kdo si je vybírají, a naši historii.
Dorelan Historie

Historie

Příběh společnosti Dorelan je příběhem lidí, snů a odhodlání. Vše začalo v roce 1968, kdy se Diano Tura a Pietro Paolo Bergamaschi rozhodli opustit společnost, ve které pracovali, a věnovat se ambicióznějšímu projektu: výrobě matrací nejvyšší kvality. A tak v malé garáži ve Forli vznikly vůbec první výrobky Dorelan , vyrobené se stejným vkusem a manuální zručností, jakou se vyznačují italští řemeslníci . Z Forlì do celé země a poté na mezinárodní trh po trajektorii neustálého, organického a trpělivého růstu . Krok za krokem, s vizí přísně zaměřenou na kvalitu. Tato volba byla inspirací pro významné investice do vědeckého výzkumu, technologií a především do lidí.
Dorelan Kvalita Dorelan

Kvalita Dorelan

Suroviny, technologie a italský design jsou stavebními kameny, odborně sestavenými tak, aby splnily příslib lepšího spánku. Zákazníci jsou středobodem každé volby a tvorby: právě jim věnujeme jedinečný a všeobjímající zážitek ze spánku ; jim věnujeme naši každodenní práci.
Dorelan Inovace

Inovace

Velkou pozornost věnujeme technologickému vývoji. To vždy platilo a stále platí pro vytváření hodnotných a vysoce kvalitních výrobků. Inovace je srdcem společnosti , je to snaha o neustálý růst, přístup, který nám umožňuje vytvářet výrobky požadované trhem, které kvalitou předčí všechna očekávání .
Dorelan Ekologický výrobní areál

Ekologický výrobní areál

To vše s plným ohledem na životní prostředí, které je společnosti blízké. V průběhu let společnost Dorelan zavedla procesy optimalizace spotřeby a zdrojů , které vyvrcholily rozhodujícím výsledkem: od ledna 2019 je 100 % spotřebované elektrické energie vyráběno z obnovitelných zdrojů. S odhodláním zajistit stále ctnostnější a udržitelnější spotřebu jsme se zapojili do programu LCA_Life Cycle Assessment, který potvrzuje neustálou kontrolu a zlepšování ekologických vlastností našich výrobků.
Dorelan Made in Italy

Made in Italy

Věříme v italskou kvalitu, v know-how země s bohatou historií, nápady a kreativitou. Bohaté na odvahu a inovace. Věříme v ty, kteří se věnují svému řemeslu s vášní, a v ty, kteří vždy míří vysoko, aniž by se ohlíželi zpět. Každá součást a technologie matrací Dorelan, pochází bez výjimky z domácí výroby. To se nikdy nezmění. Protože Made in Italy je víc než jen označení. Je to volba kvality .
Dorelan Vědecká rada

Vědecká rada

Vědecký výbor byl založen s cílem potvrdit souvislost mezi odpočinkem a psychofyzickou pohodou pomocí empirické metody. Jeho členy jsou univerzitní profesoři, lékaři, psychologové a výzkumní pracovníci, kteří každý den přispívají svými znalostmi k podpoře kultury spánku. Vědecký výbor je tak pro společnost další zárukou kvality, měřitelným potvrzením významu, který matrace v životě lidí mají .
visa mastercard paypal