Dřevo

Dřevo

Nový rám postele z bukového dřeva od společnosti Dorelan pro lůžkový systém, která zajišťuje pohodu a kvalitní spánek.

Case Wood Technologie

Dorelan NASTAVENÍ TVRDOSTI

NASTAVENÍ TVRDOSTI

Systém nastavení tuhosti umožňuje kalibrovat oporu, kterou poskytuje každá lamela. Tímto způsobem můžete regulovat úroveň tuhosti té části lůžka, která je nejvíce namáhána, a tak se vám bude lépe spát bez ohledu na vaši postavu a držení těla.
Dorelan Dřevěný držák lamel

Dřevěný držák lamel

Lamelový rošt rámu Wood je vyroben z materiálu, který odolává každodennímu namáhání. Díky jeho montáži (lamela po lamele) je tichý a zároveň zajišťuje ideální vzdálenost mezi lamelami, aby se přizpůsobil různým typům těla a polohám při spánku.
Dorelan Rám

Rám

Rošt Wood je vyroben z vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu jej lze použít jako základnu pro úložné postele a zajistit tak jejich odolnost a špičkový výkon. Vzpěry o rozměrech 60 x 30 mm jsou vyrobeny z bukové překližky a natřeny vodou ředitelnou barvou, aby byla zachována velková estetika produktu. Středový nosník je vyztužen pomocí kovové tyče, pro dosažení stejné tuhosti a odolnosti jako v případě středové nohy, kterou nelze použít u úložných postelí.
Dorelan Mechanika

Mechanika

Dvojitý průchozí šroub pojí rám s mechanickou částí a zajišťuje stabilitu celého lůžkového systému.
Dorelan Case Wood Systém

Case Wood Systém

Systém Case Wood má mechanický zvedací mechanismus z oceli poháněný plynovým pístem, který umožňuje zvednout základnu lůžka do úhlu 45°.

Postele s úložným systémem Case

CASE je postelový systém, který je vybaven klasickým úložným prostorem se zdvihem 45°, který je umožněn díky plynovým pístům. Lze jej kombinovat s rámem postele Wood.

CASE + WOOD
Tento systém se skládá z klasického kontejneru s úhlem otevření 45°. Je zajištěn plynovými písty a základnou s dřevěným rámem. Ve verzi s manželskou postelí je navíc vybaven dvěma oblouky z bukové překližky.

visa mastercard paypal